Kush është Era Istrefi (Video)

By

Era Istrefi sot ka qenë protagoniste në emisionin Prive. Në një intervistë që ajo e ka quajtur më të mirën deri më tani ka treguar gjithçka për veten.

Istrefi ka treguar në detaje se kush është Era dhe çka përfaqëson ajo.

Artistja ka treguar për pasionet e saj dhe si e sheh artin ajo.

‘Shumë pis’ nuk është produkt i ri, është shkruar vite më parë nga Era dhe do vinte në bashkëpunim me një artist të huaj por që Istrefi nuk u përshtat e më pas me Sajk n Fatal.

Kjo këngë u bë hit pasi Era u bashkua me Ledrin në muzikë e ndërsa në jetën personale ka treguar që është single./Prive.al

Artikuj të ngjashëm