Dhurata rikthehet si tekstshkruese!

By

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk ka sjellur as një projekt të ri muzikor.

Por kësaj pritje i erdhi fundi. Dhurata gjatë kësaj kohe ka qenë e angazhuar në studio nga ku ka punuar për projektin e ri.

Muzika e saj është punuar nga Luro dhe Seven Saraçi e ndërsa videoklipi po realizohet nga Imagine Films.

Projekti është mixuar dhe masterizuar nga BiniMusic.

Për paraqitjen e Ahmetaj në klip janë duke u përkujdesur Kaci, make up artisti Arbër Bytyqi e për veshje stilistja Drenusha Xharra.

Ajo që e sjell ndryshe Dhuratën, është teksti i saj. Kënga është titulluar ‘Bone pa mu’ dhe teksti i saj është shkruar nga vetë këngëtarja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm