Kush do të mbetet legjenda e muzikës shqiptare? Na e thotë Nazi

By

Nazmi Sfishta ishte i ftuar në intervistën më të shkurtër të Prive, “60 Sekonda”.

Erdhi në këtë intervistë për herë të parë për t’u përgjigjur në pyetjet e Prive.

Nazi i Aurorës na zbulon shumë gjëra, dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm