Kur të gjithë po flasin për ndarjen, Çiljeta shfaqet me ‘kunatën’ (FOTO)

By

Raporti i Çiljetës me Alban Hoxhën është shndërruar në një dramë me shumë akte dhe kjo jo për faj të vetë protagonistëve.

Janë mediat ato që kohë pas kohe, po i ndajnë e po i ribashkojnë çiftin përmes lajmeve që po qarkullojnë në portale.

Vëmendja u kthye sërish javën e fundit me disa raportime se gjoja Çiljeta ka vendosur ta nisë 2020-ën si beqare duke i dhënë fund në mënyrë definitive lidhjes me sportistin shqiptar.

E një postim i ditës së sotme ka rikthyer sërish vëmendjen.

Krah një gruaje të cilën e ka quajtur ‘kunatë’, ndjekësit kanë qenë të shpejtë për ta interpretuar si një sinjal të lidhjes që vazhdon.

Megjithatë, në foto është nusja e djalit të xhaxhait të këngëtares teksa bëhet e ditur që motra e Albanit jeton jashtë Shqipërisë.

Derisa spekulimet mbi raportin vazhdojnë, vetë dyshja këtë herë kanë vendosur të jenë të heshtur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm