Kur shqiptarët kalojnë kufijtë: Aktorja e famshme indiane, e veshur nga Drenusha Xharra

By

Artistë e dizajnerë shqiptarë, po lënë nam në botë!

Dizajnerja e modës, kosovarja Drenusha Xharra, është ndër kreatoret më në zë shqiptare dhe këtë e dëshmon edhe fakti që fustanet e saja nuk mbesin vetëm brenda kufijve shqiptarë.

Nën emrin Drenusha Xharra, është veshur aktorja e njohur indiane Raveena Tandon e cila ka publikuar edhe një fotografi me fustanin nga koleksioni i Xharrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm