Dita e diasporës, Ledri pritet të bëjë namin në sheshin “Zahir Pajaziti”

By

Ky vit po del të jetë goxha i suksesshëm për Ledri Vulën.

Reperi është ndër artistët më të kërkuar të momentit, dhe koncertet s’po kanë të ndalur për të.

Ai është ngado që flitet shqip dhe diket sikur s’po pushon asnjë minut, sepse e gjen sa në njërin vend në tjetrin.

Me 2 Gusht, Ledri do performojë për të gjithë në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, në një ngjarje që organizohet për bashkëatdhetarët.

https://www.instagram.com/p/Bl78Vk9g42I/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=rk25bba8mxna

Artikuj të ngjashëm