Kur mund të presim një këngë të re nga Teuta Selimi? (VIDEO)

By

Ka disa muaj që Teuta Selimi nuk ka publikuar projekte të reja muzikore.

Këngëtarja shqiptare ka qëndruar në Zvicër për shkak të rregullave ndaj COVID-19 dhe për këtë shkak ka qenë më pak e angazhuar në muzikë.

Por kur mund të presim një këngë të re nga ajo?

Në një intervistë dhënë për Prive disa javë më parë, artistja foli për shumë gjëra që kanë të bëjë me muzikën por edhe jetën personale.

Ndiqni më poshtë videon e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm