Kur Dhurata bëhet dado e Poem Blu, gjërat nuk shkojnë sipas pritshmërive

By

Prej kohësh dihet shoqëria e ngushtë e Dhurata Dorës dhe Sara Hoxhës.

Në Gjermani e jo vetëm, vajzat janë shfaqur të pandara.

E duket se për vajzën e shoqes, Dhurata e bën kur ka nevojë edhe dadon.

View this post on Instagram

A post shared by Poem Blu Vula (@poemvula)

Por, gjërat nuk shkojnë sipas pritshmërive.

Ka qenë Sara që ka ndarë një fotografi në të cilën Dhurata shfaqet teksa e ka zënë gjumi atë dhe jo Poem Blu.

“Kush e vuri kë në gjumë” – shprehet Sara. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm