Kujt ia pa ‘hajrin’ Buta? (VIDEO)

By

Në rubrikën ’50 pyetje me’ të emisionin Prive, të shtunën që kaloi, ishte reperi Buta.

Ndër të tjerash, artisti tregoi kujt ia pa hajrin dhe a ka agjëruar ndonjëherë.

Por kjo nuk është e tëra. Buta foli edhe për disa gjëra private, dashurinë dhe të tjera të cilat ju mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm