Kujt do t’ia ndalonte Buta muzikën? (VIDEO)

By

Buta nuk iu ka shpëtuar pyetjeve në rubrikën “Haje ose Thuaje” në emisionin NIN në Klan Kosova.

Përballë Alaudin Hamiti, reperi u detyrua të tregonte tre njerëzit më të cilët ka biseduar së fundmi, kujt do t’ia ndalonte muzikën dhe cila artiste apo artist e ka zhgënjyer.

Ndiqni të plotë videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm