Ku ishte Mimoza Mustafa gjatë viteve që i mungoi skenës së muzikës?

By

Ka sjellur shumë projekte, mirëpo tani janë bërë vite që Mimoza Mustafa i ka munguar skenës së muzikës shqiptare.

Këngëtarja e njohur shqiptare, ka treguar arsyen e mungesës në skenë në një intervistë dhënë për Prive ku zbuloi edhe shumë gjëra rreth saj.

Çfarë e shtyu atë të ‘largohej’, kur do të sjellë projekt të ri dhe çfarë planesh ka, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm