Ermal Fejzullahu flet për momentin kur e “ngushëlluan për vdekjen e babait”

By

Këngëtari Ermal Fejzullahu ishte i ftuar së fundmi në NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Ai në një intervistë një orëshe me Alaudin Hamitin shpalosi shumë detaje nga karriera dhe jeta private.

Gjatë gjithë karrierës së tij dhe jetës publike, Ermali ka edhe disa momente të pakëndshme.

Për herë të parë flet për herën kur dikush e kishte ngushëlluar për vdekjen e babait, Sabri Fejzullahut.

Sigurisht ky ishte një lajm i rremë, dhe Ermani na rrëfeu të gjithë historinë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm