Kostumet më të mira të të famshmëve për këtë Halloween

By

Njerëzit e famshëm u futën në disa nga idetë e kostumeve pop për kostumet e Halloween të vitit 2019 – dhe e bënë atë me stil, duke u frymëzuar nga filmi “Us”, Pennywise Clown nga “It Chapter 2”, Genie nga “Aladdin” dhe madje kostume si një nga yjet e tjerë të shquar të vitit, Billie Eilish.

Dhe me Halloween që bien gjatë mesit të javës këtë vit, hidhini një sy më poshtë se si Hollyëood u sajua me kostumet e tyre për këtë vit.

Nicki Minaj si Harley Quinn

Jessica Biel si Justin Timberlake (dhe Justin Timberlake si një mikrofon)

Ciara dhe Russell Wilson si Beyonce dhe Jay Z

View this post on Instagram

Jay & Bey

A post shared by Ciara (@ciara) on

Kate Beckinsale dhe Jonathan Voluck si Audrey Hepburn dhe Elton John

View this post on Instagram

Don’t go breaking my heart, @jsauluck

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Ashley Graham si Jessica Rabbit

 

Demi Lovato si Marie Antoinette dhe Pennywise

 

Halsey si Marilyn Manson dhe Cher

View this post on Instagram

resident goths. @marilynmanson

A post shared by halsey (@iamhalsey) on

 

Artikuj të ngjashëm