Konfirmohet: Genta Ismajli shtatzënë për herë të parë (VIDEO)

By

Genta Ismajli është në pritje të ëmbël dhe gjithçka është konfirmuar pas muajsh spekulimesh.

View this post on Instagram

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Në një video të publikuar në TikTok, ajo shfaqet më barkun e rrumbullakosur.

Për më tepër, burime të Prive konfirmojnë se ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Ky do të jetë edhe fëmija i parë i këngëtares me partnerit e disa viteve, Ustan. /Prive.al

@elian_xhem ♬ Originalton – Iam_Elian

Artikuj të ngjashëm