Klipi që paraqet lojën e re që ka filluar ta bëjë Blerando në Big Brother VIP Kosova 2

By

Një ndryshim goxha të madh ka bërë në lojën e Big Brother VIP Kosova 2, Blerando.

Ai në fillimin ishte një djalë i qetë dhe nuk është shumë se kishte debate e diskutime me banorët e tjerë.

Por kështu  nuk zgjati shumë pasi Blerando ndryshoi drastikisht lojën e tij brenda shtëpisë më të madhe.

Blerando i filloi debatet e përplasjet me banorët./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm