Shpërthen me akuza të rënda Ronela Hajati

By

Këngëtarja Ronela Hajati ka çuditur me një postim të para pak çasteve në profilin e saj në Facebook.

Ajo ka shpërthyer në dikë për çështjen e mungesës së të drejtave autoriale për tekstin e një kënge.

‘Nëse i përdor tekstet e mia që t’i kam fal bashkë me 100 punë tjera të paktën shkruaj emrin tim dhe jo të të tjerëve’ – ka thënë Ronela.

Nuk dihet se kujt i ka adresuar Ronela këtë shkrim dhe tani na mbetet të presim ndonjë replikë për të parë se kujt i ka ‘djegur’ ky status. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm