Kjo është vjehrra e Emina Çunmulajt (FOTO)

By

Modelja shqiptare duke qenë mjaft aktive nëpër rrjete sociale ka bërë që ti njoftojë fansat e saj me pothuajse secilin antarë të familjes së saj derisa publikimet e fundit i kanë takuar kryesisht vajzës së saj të vogël Ella Faria.

Emina pa nguruar na ka njoftuar me bashkëshortin e saj ndersa një gjë të tillë po e bën edhe tani duke publikuar një imazh të gjyshes së vajzës së saj.

“Ella loves her Mamzi” “Gjyshja më e mirë” ka shkruajtur Emina krahas një imazhi të vjehrres dhe vajzës së saj të vogël./PRIVE.AL/

9208bda40365b8cdc5c5e8d2035b7a10bf1568f547ce13460721a62ffbd76458_full

 

Artikuj të ngjashëm