Kjo është kënga më e re bashkëpunim e Bleros (VIDEO)

By

Këngëtari Blero Muharremi njhihet për bashkëpunimet e tij të shumta çoft me artistë të njohur çoft me të rinj të cilet pretendojnë arritje të suksesshme në tregun muzikor.

“All in” titullohet kënga më e re e Bleros e cila kësaj radhe vjen në bashkëpunim me Nurtel & Alex.

Tekstin e këngës e ka bërë vetë Nurtel në bashkëpunim me Uki Latifin deri sa muzika nga Elephant dhe Massiv.

Ndryshe videoklipi paraqet skena të nxehta verore../PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm