Kjo është periudha për të cilën Monika Salihu është pishman (VIDEO)

By

Pas 10 vjetësh, Monika Salihu po kthehet në muzikë.

Veç muzikës, ajo u rikthye edhe në intervista dhe së fundmi iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Artistja ka treguar për cilën periudhë të jetës është pishman, vlerësoi vetën në shtrat dhe tregoi shumë gjëra të tjera.

Ndiqni videon e mëposhtme për t’i kuptuar përgjigjet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm