Edita Sopjani zbulon gjininë e foshnjës (FOTO)

By

Edita Sopjani ka zbuluar gjinië e foshnjës.

Këngëtarja është në pritje të një djali dhe këtë e bëri të ditur përmes Instagramit.

Edita u martua këtë vit dhe la Kosovën për të shkuar tek burri i saj në Gjermani.

Urime./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm