Kjo është “Habibi” nga Capital T, Anxhela Peristeri dhe Mandi

By

Ashtu siç paralajmëruan, Capital T, Anxhela Peristeri dhe Mandi Nishtulla publikuan bashkëpunimin e tyre muzikor.

“Habib” mban emrin kënga, teksti i të cilës është shkruar nga Anxhela dhe Capital T.

Projekti i ri muzikor është publikuar në Youtube dhe më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm