Adriana Matoshi “s’është më aktore”, ajo ndërroi profesion (VIDEO)

By

Edhepse është njëra ndër aktoret më të pëlqyera në Kosovë, Adriana Matoshi “po largohet” nga ky profesion.

Ndërsa ajo që zgjodhi, është krejt e kundërta me artin e punën e saj.

Të paktën për një ditë në emisionin “Ora 7” në Klan Kosova, aktorja Matoshi është shndërruar në një pastruese rrugës, një punë kjo shumë e rëndësishme për komunitetin ndonëse nënvlerësohet dhe paragjykohet.

E veshur me uniformën adekuate, Adriana nuk ka bërë asgjë më pak sesa punëtorët e tjerë të pastrimit.

Ndiqeni materialin e plotë në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm