Kjo është gjëja më e keqe që u ndodhi në pushimet e fundit Alisës dhe Urimit

By

Të ftuar në rubrikën “120 sekonda” në episodën e parë të kësaj sezone në Prive, ishin Alisa dhe Urimi.

Çifti i tha të gjitha në sytë e njëri – tjetrit, duke u përgjigjur në të gjitha pyetjet e emisionit Prive.

Se çfarë thanë ata, ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm