Ditëlindja e 40-të e gjen Bleona Qeretin në këtë vend magjik

By

Këngëtarja e famshme Bleona Qereti, dje ka mbushur plot 40-të vjet jetë.

Dhe për këtë ditëlindje kaq të rëndësishme në jetën e saj, meqë iu bënë 4 dekada, ajo ka zgjedhur të pushojë në një vend fantastik në pjesën jugore të Shteteve të Bashkuara.

Qereti e cila është single dhe pa obligime familjare, ka vendosur të vizitojë plazhet e Meksikës, dhe nga atje ka publikuar një sërë fotografish.

E veshur në një triko të kaltër sportive dhe me papuçe plazhi, Bleona e ka mbajtur imazhin të thjeshtë jashta asaj sic jemi mësuar gjithmonë ta shohim, elegante edhe ekstravagante edhe kur bën pushimet. /Prive.al

View this post on Instagram

Viva #Mexico #happybirthday to me 💕

A post shared by Bleona (@bleona) on

Artikuj të ngjashëm