Kjo është familja e Ardit Gjebreas (FOTO)

By

Prej vitësh i qëndroi aq afër televizionit dhe skenave të ndryshme, si ato të festivaleve, konkurseve të bukurisë dhe së fundmi emisioneve televizive.

Ardit Gjebrea  përveq se një këngëtarë dhe tekstshkrues i njohur, bëri që publiku ta duan edhe për emisionin e tij në TV Klan.

Por përveq si një nga figurat më të shquara të ekranit, ai njihet edhe si  bashkëshort dhe baba i përkushtuar.

Arditi është baba i dy fëmijëve, Jonit dhe Annës.

“Kur dashuria rrethon 360°. Happy birthday Jon Gjebrea.” – ka shkruajtur sot Arditi në një imazh familjar të publikuar nga ai duke i uruar kështu ditëlindjen djalit të tij Jonit./PRIVE.AL

62ac20d6a953a8c8a7c9607d9aff24592dc3a63739cc1746279f4514fa2efeec_full

Artikuj të ngjashëm