Kirurgji plastike në trup? Këngëtarja e njohur i mohon të gjitha akuzat (FOTO)

By

Asaj iu lakua emri për njërën si njëra nga gratë që kishte bërë kirurgji plastike.

Katy Perry ka qenë subjekt i thashethemeve për kirurgji plastike për vjet të tëra dhe tani ajo ka vendosur të flasë haptazi për temën.

“Nuk e kam bërë as edhe një”, ka thënë ajo, “Kam ndërhyrë me laser në disa pjesë dhe kam aplikuar filler nën sytë e mi, gjë që ia rekomandoj gjithsecilit që dëshiron t’i largojë rrathët e zi nën sy. Por të gjitha asetet e mia në fakt janë natyrale. Njerëzit kanë tendencën që të mendojnë se janë fals, por kjo s’ka rëndësi”. /Prive.al

Image result for katy perry boobs

 

Artikuj të ngjashëm