Kida thotë ‘Ma lujte’ në këngën e re (VIDEO)

By

Kida ka lansuar projektin e ri muzikor.

Artistja e miliona klikimeve solli me videoklip këngën që titullohet ‘Ma lujte’.

Në klip, Kida duket super atraktive teksa këndon teksin e Yll Limanit dhe BimBimma.

Më poshtë e gjeni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm