Kaq i është rritur barku Afërdita Dreshajt (FOTO)

By

Afërdita Dreshaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, është në pritje të një djali me burrin e saj Jakub Kindl.

Së fundmi, Afërdita pozoi në instastory duke shkruar: ‘Unë dhe bebushi thjesht duke pushuar’.

Modelja mund të duartrokitet për format edhe gjatë kësaj pritje të ëmbël./Prive.al

Artikuj të ngjashëm