Kida rrëqethet kur dëgjon këngën e saj të re (FOTO)

By

Kida së shpejti sjell këngë të re.

Pas ‘Dinero’, ajo ka njoftuar se projekti është gati përmes postimeve në Instastory. Madje artistja rrëqethet kur e dëgjon dhe këtë e dëshmoi me foto.

Këngëtarja gjithashtu tha se nuk di çfarë të thotë për këngën duke shtuar se ‘vjen së shpejti’.

Nëse nuk e dini, Kida e ka gati edhe albumin e saj të parë në të cilin ka punuar dhe po vazhdon ende, shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm