Këto janë fjalët e Almedës pak ditë pas dasmës!

By

Dita e 13 shkurtit do të mbahet mënd gjithë jetën nga bukuroshja shqiptare Almeda Abazi.

Kjo për shumë arsye teksa dy më kryesoret janë ditëlindja e saj si dhe e fundit, martesa me aktorin e njohur Tolgahan Sayisman.

Një event përrallor e tejet privat ishte edhe ceremonia e celebrimit të dashurisë mes Almedës dhe Tolgahanit, teksa bukuroshja vetëm disa ditë pas dasmës vendosi të thotë edhe fjalën e saj.

“Bëra ëndrrën time realitet, ju falenderoj të gjithëvë ju që ishit dhe nuk ishit prezent në dasmën tonë. Nuk më latë vetëm” – ka shkuar Almeda në instagram duke ndarë kështu edhe një foto nga ceremonia. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm