Samanta sapo gëzoi adhuruesit e muzikës së saj

By

As nga Amerika, Samanta nuk e ka ndërmend të ndalet sa i përket muzikës.

Ajo ka njoftuar se projekti i ri muzikor që ka titullin “Lele”, vjen së shpejti.

Këngëtarja e njohur zbuloi edhe pak skena të klipit dhe iu tregoi fansave se kënga lansohet nesër në orën 18:00.

Mezi po presim!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm