Këto janë dy gjërat që Ylli i konsideron të këqija tek vetja (VIDEO)

By

Këngëtari që kapi majat e suksesit këtë vit, Yll Limani, ka treguar dy veset e tij më të këqija.

Në episodin e fundit të Prive Reality, artisti tha fillimisht se cigaren e cilëson si ves të tij të keq dhe më pas që nuk i merr gjërat shumë seriozisht.

Ylli ka treguar edhe gjëra të tjera për veten, përfshirë këtu jetën personale dhe karrierën muzikore.

Klikoni videon e mëposhtme për t’u kënaqur me atmosferën e krijuar nga Liberta Spahiu, Ledri Vula, Mc Kresha, Lumi B e Lyrical Son./Prive.al

Artikuj të ngjashëm