Sinan Vllasaliu, në një moment shumë të bukur me nipin (FOTO)

By

Që prej kur është bërë gjysh, shumë gjëra kanë ndryshuar për këngëtarin Sinan Vllasaliu.

Dashuria e madhe për nipin, Janin nuk ka munguar për asnjë çast dhe këtë e ka treguar edhe vetë këngëtari shpesh, përmes postimeve në rrjete sociale.

Një gjysh i përkushtuar është treguar Vllasaliu edhe sot.

Ka qenë vajza e Sinanit, Edona ajo që ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një fotografi të Janit dhe Sinanit në këndin e lojërave në SHBA.

‘Dëshirat e Janit i plotëson gjyshi’ – ka qenë mbishkrimi në imazhin e postuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm