Festë në familje: Kjo është pritja që u bë për ardhjen e Matinës

By

Familja Salihu është ribashkuar!

Pas ardhjes në jetë të Matinës në Gjermani, Learta, Kushtrimi, Matini dhe e vogla kanë ardhur në Prishtinë.

Për pritjen është përgatitur një festë nga Grand Decor deri në detaje.

Fotot janë ndarë nga Engjëllusha e të tjerë anëtarë të familjes në rrjete sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm