Këtë dhuratë të veçantë pranuan sot Besi dhe Xhensila

By

Si një prej çifteve më të pëlqyer të shoubizit shqiptar, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj marrin dashuri nga fansat në format më të ndryshme.

Prej përkrahjes në rrjete sociale e jo vetëm, dyshja vlerësohen dhe përkrahen në vazhdimësi nga ndjekësit.

E një prej formave më interesante të shprehjes së pëlqyeshmërisë ditën e sotme është bërë përmes një dhurate që kanë pranuar çifti.

Dyshja kanë pranuar një pikturë ku shfaqen të rikthyer në kohë në veshje kombëtare për të na shfaqur Besin dhe Xhensilën në një botë paralele të disa viteve më parë.

Pikturë e tillë pa dyshim se do zë një vend të posaçëm në shtëpinë e re të dyshes. /Prive.al

@nailsirena Je vërtetë artiste. #duarartë

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm