Kështu përgjigjet Gjesti në pyetjet provokative të Prive (VIDEO)

By

Gjesti iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive javën e kaluar/.

Ai foli për ‘Idioten’ por edhe për seksin.

A është i egër në shtrat dhe kujt nga artistët ia jep dorën?

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm