Kështu e shijojnë jetën Noizy e Blerim Destani (FOTO)

By

Reperi Noizy e miku i tij, aktori Blerim Destani, po që dinë ta shijojnë jetën.

Duke bërë xhiro në një veturë luksoze nëpër autostradat e Dusseldorf’it të Gjermanisë, ata nuk e kanë lënë vetëm me kaq.

Nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe këngëve të Noizy’t, dy të famshmit shqiptarë kanë tymosur puro nga më kualitivet.

Imazhet nga dita e kaluar bashkë në Gjermani, i ka publikuar Noizy në Instastory, duke kënduar e u kënaqur nën shpejtësi e tym duhani. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm