Kështu duket Enca pa make-up (FOTO)

By

Zakonisht, këngëtaret shqiptare shfaqen me grim për shkak të profesionit.

Rrallë herë, disa prej tyre dalin natyrale në jetën e përditshme apo në rrjete sociale.

Por, njëra prej tyre që doli publikisht ujë e sapun është Enca.

Artistja nga Shqipëria postoi një fotografi në Instagram pa make-up, duke shkruar “Hej, jam unë”.

Imazhi mori goxha pëlqime dhe komente prej më të ndryshmëve.

Ndryshe, kënga e saj e fundit është “Muah” që ka arritur tashmë milionin e parë në YouTube./Prive.al

View this post on Instagram

Hey, it’s me ☺️ 23/11/19

A post shared by ENCA (@enca) on

Artikuj të ngjashëm