Publikohet foto: Si dukej Fjolla Morina 16 vite më parë?

By

Ajo është komentuar në vazhdimësi për operacionet plastike.

Mirëpo, Fjolla Morina nuk është se e ka pasur ndonjëherë kompleks këtë pjesë. Disa prej tyre i ka pranuar, e të tjerat jo.

Por, si është dukur këngëtarja plot 16 vite më parë?

Ka qenë ditëlindja e vajzës së parë, shkas i një fotografie nga viti 2003 kur Fjolla u bë nënë për herë të parë.

‘Unë nuk ta them shpesh këtë , por sot është dita e përkryer për të të bërë të ditur se cfarë dhurate e çmuar je për mua.Jam krenare per vajzen time.Ti je gezimi im i pare,drita e syve te mi,ti je ajo qe per here te pare degjova te me thoje MAM.Qofsh e paster si uji,e dashur si zemra dhe e bukur si dielli.Gëzuar Ditëlindjen Lediana.Mami te do shumë. ‘ – shprehet këngëtarja në postimin e bërë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm