Kështu deshiron të duket Ledina Çelo kur të arrijë 70 vjeç! (FOTO)

By

Secili prej nesh ka dëshirë që të jetojë gjatë dhe të mos plaket kurrë an ipse të gjithë e dijmë që kjo gjë është e pa mundur.

Mbase shumëkush mund të gëzojë jetë të gjatë por plakja është një proces të cilin veq sa mund ta shtyejm me trajtime të ndryshme duke i bërë vetes sepse realisht nuk kemi si ta shmangim.

Ledina Çelo është një nga ato femra të cilat jo vetëm që deshirojnë të jetojnë gjatë por ta mbajnë vetën në formë dhe në stil edhe në moshë të shtyer.

Ajo ka publikuar një imazh të një gruaje të moshuar me një pamje mjaft të kuruar duke treguar se kështu deshiron të duket kur të arrijë të 70-tat./PRIVE.AL/

 

b0d4ba8d3dbcc22e0223ac71296cf1fdbe39c46da39db06c3a5143dcee23e384_full

Artikuj të ngjashëm