Ermal Mamaqi di si të surprizojë bashkëshorten për ditëlindje

By

Amarda Tosk po feston ditëlindjen dhe bashkëshorti i saj, Ermal Mamaqi u kujdes që të surprizonte atë.

Çifti të martuar që sa kohë, ende po jetojnë një romancë, që Ermali nuk e ka problem fare ta bëjë publikisht.

Ai mbushi zyrën e saj me balona heliumi ngjyrë shampanjë dhe të artë, e tek tuk shihen buqeta me lule.

Aktori postoi disa fotografi në llogarinë e tij në Instagram me një mbishkrim të thjeshtë, “Urime ditëlindjen dashuria ime.” /Prive.al

View this post on Instagram

Happy birthday my Love…🥰 @amardatoska ❤

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Artikuj të ngjashëm