Këshilla e Leonora Jakupit për një lëkurë të shëndetshme

By

E ftuar në Prive Extra këtë fundvit ishte këngëtarja shumë e dashur, Leonora Jakupi.

Ajo na zbuloi shumë detaje të pathëna të jetës së saj në intervistën “50 pyetje”.

Ndër të tjerash, këngëtarja ndau edhe një këshillë të vlefshme për vajzat dhe gratë sa i përket një lëkure të shëndetshme.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm