Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

By

Para dy ditësh një engjëll u shtua në familjen e Edita Sopjanit.

Këngëtarja dhe prezantuesja sot dha lajmin se ajo është bërë nënë për herë parë.

Me datë 23 qershor në jetë erdhi një djalë që i lanë emrin Rio.

“Jeta jonë u plotësu me ty Rio jonë! Mirë se erdhe në mesin tonë, do të të duam pa fund unë e Babi!”, shkruan ajo teksa ka ndarë edhe disa fotografi nga reparti i maternitetit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm