Këngëtarja serbe Jellena Karleusa këtë javë në Prive, ja çfarë thotë për shqiptarët

By

Këtë javë në Prive, mund të ndiqni intervistën me këngëtaren e famshme serbe, Jellena Karleusa.

Këngëtarja nga Beogradi, ndryshe nga bashkëvendësit e saj, mendon se Serbia duhet ta njohë Kosovën dhe të kemi shkëmbime artistike.

Madje, gjatë intervistës me Prive ajo flet edhe shqip.

Ndiqeni këtë të shtunë, në ora 19:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm