Këngëtari i njohur shqiptar në zi

By

Dita e sotme ka qenë e  kobshme për një prej artistëve të njohur shqiptarë.

Stine, ka humbur një prej personave më të shtrenjtë – babain.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtari e ka njohur opinionin me këtë zhvillim të kobshëm.

Me shiritin e zisë në fokus, Stine është shprehur: ‘Pse na le bab, pse’.

Ngushëllime për Stinen dhe gjithë familjen. /Prive.al

pse na le Bab pseeeeeee?????

A post shared by Ernest Duka (@stine_records_ed) on

Artikuj të ngjashëm