J Lo dhe Alex festojnë fejesën (FOTO)

By

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez bashkë me të fejuarin e saj, Alex Rodriguez janë duke e festuar dashurinë e tyre.

People shkruan se çifti i njohur mbrëmë kanë organizuar një festë fejese, transmeton Klan Kosova.

“Ndjenjë shumë e mirë të festosh dhe familje dhe me miq të ngushtë”,ka shkruar në Alex në Instagram, ku edhe ka publikuar një fotografi të tij dhe Jennifer nga ndeja e mbrëmshme.

Artikuj të ngjashëm