Kënga kushtuar Selena Gomez e përloti The Weeknd

By

The Weeknd performoi në ditën e parë të Festivalit të Muzikës “Coachella 2018”, ku këndoi 20 këngë, disa prej të cilave ishin pjesë e albumit të tij të ri i cili u publikua kohëve të fundit.

The Weeknd – emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye, thuhet se u përlot dhe nuk mundi të përmbahej kur i erdhi radha këngës “Call Out My Name”, këngë për të cilën fansat mendojnë se iu dedikua ish të dashurës së tij, Selena Gomez./Prive.al

Artikuj të ngjashëm