Sonte klipi i shumë pritur i Arilenës

By

Është paralajmëruar që më shumë se një vit e madje në versionin audio u këndua në skenën e X Factor por që në YouTube kjo këngë nuk figuronte akoma.

Klipi i saj që ka përfunduar që në fillim të vitit pati disa probleme për publikim online por më në fund gjithçka është gati.

‘Vegim’ që vjen si dedikim për babain e saj, Arilena e publikon këtë mbrëmje në ora 19.30.

Kjo këngë pason suksesin e Business Class dhe Aeroplan.

Artikuj të ngjashëm