Kemi lajme të reja nga Kidda!

By

Kida po rikthehet me ritme verore

Artisti i hitit pandemik ‘Malli’, ka njoftuar projekti i ri muzikor është gati.

Ai postoi një video në rrjete sociale duke zbuluar pak nga kënga e cila quhet ‘Amelia’ dhe vjen me ritme tipine verore.

’Së shpejti’ ka shkruar ai duke mos dhënë detaje të tjera./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm