Kaq shumë është rritur djali i Shkurte Gashit (FOTO)

By

Para pak muajve, Shkurte Gashi u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një djalë.

Sonte për vizitë në shtëpinë e saj dhe të dashurit të saj, ishte Milot Llalloshi me gruan – mik i vjetër i Albertit.

Miloti bashkë me bashkëshorten e tij Erxhinën dhe Albertin, pozuan me djalin e këngëtares i cili në fotografi duket se tashmë është rritur goxha shumë.

Kujtojmë se Shkurta ende nuk ka bërë një postim zyrtar në rrjete sociale rreth fëmijës dhe lidhjes së saj prej vitesh./Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm